Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İSKİYAFETLERİM.COM iş elbiseleri  Alanında Uzman Kişiler Tarafından, Günümüz Teknolojisi ve Giyim Konusunda Tüm İmkanları Kullanarak Sizlere Personel Kıyafetleri Sektöründe Hizmet Vermek Adına NERO TEKSTİL Tarafından Kurulmuştur.20 Yıllık Tekstil Dikim/ Kesim/ Ütü paket/ Nakış, Baskı ‘ya Hakim bilgi ve Tecrübemizle Sizlere İş Kıyafetleri Alaninda En kısa Zamanda Kaliteli Çözümler Sunmak adina hizmet verilmektedir. NERO TEKSTİL imalatci firma olma avantajini Kullanarak, Dilediğiniz Renk, Beden, Adetlerde sizlerin ihtiyacini Firma Logonuzu ister baski, Ister nakis ile isleyerek Kurumsallik Yolunda sizlere en yeni Modeller ile Kaliteli Urunler Sunmaktadir.

Facebook

BİZİ FACEBOOK ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

Twitter

BİZİ TWİTTER ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

İnstagram

BİZİ İNSTAGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

NELER YAPARIZ?

İSKİYAFETLERİM.COM İş Elbiseleri , Birçok Kategoride Hizmet Vermektedir. Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A’dan Z’ye Tüm İhtiyaclarınızı NERO TEKSTİL Olarak BİZ yapiyoruz.TShirt, Sweatshirt, Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünler Yapabilmekteyiz.

Imalatci Firma Olarak Sektörde Güven veren, Kaliteli, Ergonomik, Uygun Fiyatli Ürünlerimizi Üreticiden Müşterilerine ulaştırmaktir. Paradan Çok Müşteri Kazanmayı Hedeflemiş, Dayanıklı Kaliteli iş elbiseleri Yapmak adına bu yolda siz değerli müşterilerimizin Memnuniyetini hedeflemekteyiz.

İSKİYAFETLERİM.COM BİR NERO İŞ GİYİM KURULUŞUDUR…