Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

NERO TEKSTİL iş elbiseleri 1997’den Bugüne Tekstil Sektöründe Bir çok Alanda Hizmet vermiş Kişiler Tarafından, Günümüz Teknolojisi ve Giyim Konusunda Tüm İmkanları Kullanarak Sizlere Personel Kıyafetleri Sektöründe Hizmet Vermek Adına Kurulmuştur. 25 Yıllık Tekstil Dikim/ Kesim/ Ütü paket/ Nakış, Baskı ‘ya Hakim bilgi ve Tecrübemizle Sizlere İş Kıyafetleri Alanında En kısa Zamanda Kaliteli Çözümler Sunmak adına hizmet verilmektedir. NERO TEKSTİL imalatçı firma olma avantajını Kullanarak, Dilediğiniz Renk, Beden, Adetlerde sizlerin ihtiyacını Firma Logonuzu ister baskı, İster nakış ile isleyerek Kurumsallık Yolunda sizlere en yeni Modeller ile Kaliteli Ürünler Sunmaktadır.

HAKKIMIZDA..
NERO TEKSTİL İş Elbiseleri , Birçok Kategoride Hizmet Vermektedir. Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A’dan Z’ye Tüm İhtiyaçlarınızı NERO TEKSTİL Olarak BİZ yapıyoruz. T-Shirt, Sweatshirt , Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünler Yapabilmekteyiz.

VİZYONUMUZ.. İmalatçı Firma Olarak Sektörde Güven veren, Kaliteli, Ergonomik, Uygun Fiyatlı Ürünlerimizi Üreticiden Müşterilerine ulaştırmaktır. Paradan Çok Müşteri Kazanmayı Hedeflemiş, Dayanıklı Kaliteli iş elbiseleri Yapmak adına bu yolda siz değerli müşterilerimizin Memnuniyetini hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ..
İstanbul Başta olmak üzere Yurt içi ve yurt dışı Tüm İş Alanlarına Uygun, Tüm talepleri En kısa sürede Yerine Getirebilen Üretici bir Firma olmak için Buradayız.. 7/24 Hizmet veren Canlı Destek Hattımız, Whatsapp Hattımız ve  E-posta hizmetimiz İle Size Her an hizmet verebilmek adına çalışmaktayız.

 

iş kıyafetleriiş elbiseleri