Baret Ayarlı İKK02

26.05.2021
225

baret

 

Ürün Adı : KORUYUCU BARET
Model No : IKK02
Minimum Sipariş Adeti : 20
Ürün Açıklaması : Baretler EN397-1995/ pr A1:1998 Avrupa Baret Standartları şartlarını karşılamakta olup; VUBP-A0 235-Praha/Czech Tarafından test edilmiştir.

AYARLAR : Başlık bandı her baş büyüklüğüne göre ayarlanabilir şekildedir. Başlık bandını o şekilde ayarlayınız ki kafanıza rahat otursun ve eğildiniz zaman başınızdan kaymasın.
KULLANIM : Baretler kullanıcıyı düşen cisimlere karşı belli bir dereceye koruyabilir. GÜVENLİK ÖNLEMLERİNE DİKKAT EDİNİZ.
BAKIM : Baret; 50 0C nin altında ılık suyla ve yumuşak bir deteryanla temizlenmelidir. Bareti organik bileşikler , eritici ve alkol içeren herhangi bir eriyik ya da spreyle doğrudan temas ettirmeyiniz. Bu tür maddeler baretin koruyucu gövdesi ve baş üstüne geçen içliğin dayanıklılığını azaltır.
KONTROL : Her kullanımdan önce baret dikkatlice inceleyip çatlak, çizik yada başka hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir. Herhangi bir kazaya uğramış baretler, görünürde bir bir arıza olmasa bile derhal kullanımdan çıkarılarak imha edilmelidir.
Depolama ve Taşıma: Baret normal oda sıcaklığında kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığında, yüksek ısı ve şekil değiştirebileceği bir konumda depolanmamalıdır.
ÇENE BANDI : Çene bandı, içlik kısmına bağlanmaktadır.
İŞARETLEME : Baretler EN 397′ nin kanuni minimum şartlarını taşıyacak şekilde test edilmiştir. baretler Poly Etilen’den ( PE) Mamul edilmiş olup uygun günlük kullanım ile 3 yıldan fazla kullanılmamalıdır.
Bay Bayan giyime uygun KORUYUCU BARET
Bu Ürünü Perakende Satışı Yoktur.

TEKLİF ALSİPARİŞ VER

Sipariş Formu